Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Chirurginis gydymas (operacijos)

Ligoninėje atliekama daugybė įvairiausių operacijų - nuo „tradicinių“ atvirų iki minimaliai invazinių.

Atviros operacijos dažniausiai atliekamos vykdant sudėtingas chirurgines manipuliacijas. Tokios operacijos priskiriamos stacionarinei chirurgijai, nes po jų pacientas gydomas ligoninėje (stacionare) kelias dienas (prireikus ir ilgiau).
 
Minimaliai invazinės (tausojančios žmogaus organizmą) operacijos  ne tik pagerina kosmetinį efektą, bet ir išsaugo natūralias organizmo struktūras, pagreitina gijimą. Tokios operacijos priskiriamos dienos chirurgijai, nes pacientas namo grįžta tą pačią ar kitą dieną. 

  • Endoskopinės operacijos atliekamos pro natūralias organizmo angas (burną, makštį, tiesiąją žarną) įvedus optinį prietaisą su chirurginėmis manipuliacijos galimybėmis.
  • Laparoskopinės operacijos atliekamos per nedideles angeles ar pjūvius, pro kuriuos iki operuotino organo įvedami laparoskopiniai instrumentai. Viename iš instrumentų yra įmontuota vaizdo kamera. Atlikdami operaciją chirurgai jos eigą stebi ekrane.
  • Artroskopinės, sąnariams gydyti taikomos operacijos, kaip ir laparoskopinės, atliekamos pro dvi nedideles angeles. Naudojant optinius prietaisus, sąnariai apžiūrimi iš vidaus ir kartu atliekama operacija.
  • Operacijos chirurginiu lazeriu. Atliekamos taikant tik vietinę nejautrą. Lazeriu atliekamų operacijų metu sumažėja aplinkinių audinių pažeidimo tikimybė, o tai įtakoja greitesnį gijimą ir geresnį kosmetinį efektą.

Pastaba! Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo chirurgo konsultacija, kurios metu skiriami būtini tyrimai, aptariami operacijų atlikimo būdai ir kiti gydymo bei reabilitacijos klausimai.

Daugumos paslaugų bazinę kainą kompensuoja TLK. Lentelėse pateikta kaina už aukštesnio gydymo standarto (A) paslaugas (turint gydytojo siuntimą, forma Nr. 027/a).
Išsamesnė informacija tel. (8 5) 2390 584 pirmadienį - ketvirtadienį 7.30-16.30 val., penktadienį 7.30-15.00 val.