Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Patikimose ortopedų rankose

Kai sušlubuoja sveikata, norisi ne tik greičiau pasveikti. Kiekvienas ligonis tikisi puikios priežiūros ir pagarbaus elgesio. Patyrę ir patikimi gydytojai, puikios sąlygos išsitirti ir gydytis, jauki aplinka – visa tai galima rasti po vienu stogu.

Dvi modernios operacinės, aštuonios intensyviosios terapijos ir reanimacijos lovos, 44 vietos palatose, primenančiose viešbučio kambarį. Tuo didžiuojasi Vilniuje įsikūrusi „Kardiolita“ – didžiausia privati ligoninė Lietuvoje, turinti ir polikliniką. Bet didžiausias įstaigos turtas – daugiau kaip 45 medicinos sričių specialistai.

Tarp jų – aukščiausios kvalifikacijos nortopedaitraumatologai, atliekantys įvairias operacijas – nuo smulkių kaulų negalių gydymo iki sąnarių endoprotezavimo. „Šioje klinikoje atliekamos visos ortopedinės operacijos. Į mus kreipiasi pacientai, tiek patyrę įvairių traumų, tiek kenčiantys dėl lėtinių degeneracinių ligų“, – sakė gydytojas ortopedas-traumatologas Albertas Aukštikalnis.

Beje, tai vienintelė privati gydymo įstaiga šalyje, kurioje persodinami dirbtiniai sąnariai.

Viena aplinkybių, leidžiančių atlikti tokias sudėtingas operacijas, – itin puikiai įrengtas intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyrius.

Tačiau dažniausiai į „Kardiolitos“ operacinę patenka ligoniai, kuriems reikia mažesnės intervencijos. Daugelis čia atliekamų operacijų atitinka dienos chirurgijos paslaugų reikalavimus.

Jau kitą ar antrą dieną po operacijos žmogus gali vykti namo – taip stengiamasi, kad pacientas kuo trumpesniam laikui atitrūktų nuo aplinkos ir darbų.

"Kardiolitoje“ nėra eilių – gydytojo konsultacijos ir tyrimų nereikia laukti ilgiau nei dvi dienas. Atvykus į konsultaciją dėl ortopedinės problemos čia pat padaroma rentgeno nuotrauka arba kompiuterinė tomograma.

Nedidelės operacijos gali būti atliktos jau kitą dieną po apžiūros, o sudėtingesnės – per savaitę.

Privačioje ligoninėje gydytojas A.Aukštikalnis priima ir traumą patyrusius, ir dėl ligų kenčiančius pacientus.

„Tai, kad galima suderinti ir gydytojui, ir pacientui tinkamą laiką, – didelis privalumas. Žmogus visuomet gali rinktis – ar operuotis dabar, ar rudenį, ar prieš atostogas, ar jų metu. Valstybinėje įstaigoje pasirinkti operacijos laiko nelabai įmanoma“, – sakė gydytojas ortopedas-traumatologas.

„Kardiolitoje” dirba gausus būrys aukščiausios kvalifikacijos specialistų, sukaupusių daug patirties ortopedijos ir traumatologijos srityje.

Tai, kad „Kardiolita“ nėra skirta vien užsieniečiams, įrodo faktas, jog Lietuvos gyventojai sudaro daugiau nei pusę klinikos pacientų.

Pagal sutartį su ligonių kasa už paslaugą sumokama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto. Pacientui lieka susimokėti už papildomas paslaugas.

Konsultacija prieš kai kurias ortopedines operacijas ir po jų nemokama.

Jei persodinamas sąnarys, į eilę užsirašęs žmogus gali gauti valstybės kompensuojamą protezą.

Privačią įstaigą, vertindami paslaugų kokybę ir kainas, dažniausiai renkasi ir privalomuoju sveikatos draudimu neapsidraudę pacientai. Daugiausia tai – užsienyje dirbantys nLietuvos piliečiai.

Kitų šalių gyventojai „Kardiolitą“ renkasi dėl gero paslaugos kokybės ir kainos santykio ir dėl to, kad per 12 klinikos gyvavimo metų jau patyrė – čia jie bus patikimose rankose.

„Ir Lietuvos pacientai turi visas galimybes pasinaudoti tuo, ką „Kardiolita“ sukaupė geriausio – puikia technine baze ir geriausių gydytojų patirtimi“, – teigė privačios ligoninės direktorė medicinos reikalams Rasa Baušienė.

Ligoninėje „Kardiolita“ ortopedai-traumatologai atlieka įvairias operacijas.
 
2011 05 20 Grožis ir sveikata

Privačioje ligoninėje ir poliklinikoje "Kardiolita" įvairias kaulų, sąnarių, raiščių, raumenų traumas bei ligas diagnozuoja ir gydo aukščiausios kvalifikacijos ortopedai-traumatologai.