Iš viso rezultatų:
Pagrindinis
Vilnius

Siaskopija

Kodėl yra šalinami apgamai? Yra daugybė priežasčių, kodėl norime pašalinti apgamus, įskaitant psichologines, kai apgamas estetiškai nepatrauklus, siekiant sumažinti diskomfortą, kada apgamas nuolat traumuojamas pvz. skutimo metu ar yra nepriimtina jo lokalizacija – yra trinamas ir spaudžiamas drabužių. Taip pat apgamus reikia šalinti chirurgiškai dėl gerokai rimtesnių priežasčių – jei apgamas yra atipinis ir yra melanomos rizika.  

Ar tai saugu?
Būtina įsidėmėti ir žinoti, kad lazeriu galima šalinti tik tuos apgamus, kurie neturi supiktybėjimo rizikos. Kuris apgamo šalinimo būdas yra geriausias, nuspręs patyręs gydytojas onkodermatologas, detaliai ištyręs apgamą. Atlikus dermoskopinį ir siaskopinį tyrimą, nesant supiktybėjimo požymių ir pacientui pageidaujant, apgamą galima šalinti lazeriu.
 
Kodėl pasirenkamas apgamų šalinimas lazeriu?
Nuo 1960 metų sparčiai vystantis lazerių technologijoms, šiuolaikiniais moderniais lazeriais išsprendžiama daugybė odos problemų, pasiekiami greiti ir efektyvūs rezultatai aplenkiant chirurginius pjūvius, išvengiant siūlių ir ilgo poprocedūrinio laikotarpio. Apgamą ištyrus gydytojui dermatoonkologui ir nustačius, kad jį galima šalinti lazeriu, šis būdas dėl gerų rezultatų yra priimtinas net ir tiems, kurie nori šalinti apgamus matomose kūno vietose, pvz. veide ar kaklo srityse.
 
Kokiose kūno vietose galima šalinti apgamus lazeriu?
Lazeriu šalinami apgamai visose kūno vietose.
 
Kaip atliekama apgamų šalinimo lazeriu procedūra?
Dažniausiai prieš šalinant apgamą yra taikoma vietinė anestezija. Lazerio spindulio taikinys yra apgamą sudarančios ląstelės, kurios sugeria spindulį. Tokiu būdu apgamas yra išgarinamas nuo odos paviršiaus, o aplinkinė oda lieka nepaliesta. Po procedūros gydytojas paaiškins, kaip namuose prižiūrėti odą.

Vilnius