Iš viso rezultatų:
Pagrindinis
Vilnius

Kosmetinis odos šveitimas GLYCOPEEL (30 min.)

Kaina
39 Eur

Kosmetinis odos šveitimas GLYCOPEEL(30 min.) – paslauga, kurią teikia Vilniaus „Kardiolitos“ klinikų Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras.

Pateikiame išsamią informaciją apie šios paslaugos kainą, šią paslaugą teikiančius gydytojus ir jų profesinę patirtį (norime atkreipti dėmesį, kad paslaugos kaina gali skirtis priklausomai nuo paslaugą teikiančio gydytojo).

Jei norite užsiregistruoti kosmetinio odos šveitimo GLYCOPEEL(30 min.) procedūrai, skambinkite telefonu (8 5) 2390 500 arba užpildykite elektroninę registracijos formą.

Dėl jums reikalingų medicininių paslaugų rekomenduojame pasikonsultuoti su Vilniaus „Kardiolitos“ klinikų gydytojais.

Viena populiariausių procedūrų rinkoje. Procedūros efektas matomas iš karto: liftingas, raukšlių palyginimas ir švytėjimas. Šios BeautyLab London linijos išskirtinumas: rūgšties naudojimas su peptidais, kurie nefiksuoja raukšlės. Rekomenduojamas 6 procedūrų ciklas.

Procedūros metu naudojama BeautyLab London kosmetika turi aukštą efekto, prestižo ir pasitikėjimo produktu reitingą visame pasaulyje. Dėl kosmetikoje esančių peptidų procedūros efektas yra matomas iš karto ir stiprėjantis.

 

Paslaugą teikiantys gydytojai
Vilnius