Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Osteoartrito gydymas nStride APS Autologinių baltymų injekcija

Kaina
1400 Eur

Autologinių baltymų preparatas ,,nSTRIDE“ APS- tai viena inovatyviausių autologinių terapijų, kuri sukurta remiantis beprecedentės klinikinių studijų programos. Ši autologinių baltymų injekcija skiriama efektyviam kelio skausmo mažinimui, kremzlės degradacijos ir visapusiškos kelio būklės nusidevėjimui sumažinti, tuo atveju, kada kelias yra paveiktas osteoartrito.

Vieni pagrindinių procedūros privalumų:

  • Skausmo mažinimas. 2 metus trukęs pacientų stebėjimas parodė, kad viena injekcija į kelio sąnarį pagerino esamą būklę net 69,7 proc. (remiantis WOMAC skale).
  • Autologinių baltymų preparato injekcija ne tik pagerina esamą būklę, tačiau taip pat šalina priežastis, kurios sukelia kelio skausmą. Novatoriškoji „nStride“ technologija, skirtingai nei kitos įprastos kelio terapijos, žymiai sulėtina kremzlės degradaciją bei ją blokuoja, tokiu būdu osteoartrito atsiradimo priežastis yra pašalinama.
  • Gydymas atliekant itin paprastai ir nereikalauja daug laiko ir pasiruošimo. Procedūra trunka tik apie 30 minučių ir ji atliekama procedūriniame kabinete be anestezijos. Po terapijos nesutrinka kasdieninė veikla, galima iškart grįžti prie įprastos veiklos.

,,nSTRIDE“ APS technologijos veikimo principas:

,,nSTRIDE“ APS  technologija padeda sukoncentruoti veikliąją ląstelinę medžiagą, kuri izoliuoja uždegimą skatinančius baltymus ir anabolinius augimo faktorius iš žmogaus kraujo tokiu būdu, kad be jokio diskomforto jie būtų lengvai suleidžiami į sąnaryje esančią ertmę. ,,nSTRIDE“ APS  technologijos būdu sukurta medžiaga yra praturtinama specialiais faktoriais, kurie skatina naujų ląstelių augimą, bei baltymais, kurie kovoja prieš osteoartritinį uždegimą ir skatina sąnario kremzlės gijimą.

,,nSTRIDE“ APS procedūros eiga :

  • Nedidelis kiekis kraujo paimamas iš paciento ir iškart apdorojamas pagal ,,nSTRIDE“ APS  technologiją;
  • Gautas autologinių baltymų preparatas suleidžiamas į pažeistą sąnarį;
  • Trukmė itin trumpa- apie 30 minučių;
  • Po procedūros pacientas iškart gali grįžti į kasdieninę veiklą nejaučiant jokio diskomforto;
  • Rekomenduojama apie 2 savaites po procedūros riboti stiprų fizinį aktyvumą;
  • Kelio būsenos pagerėjimas jau pastebimas po 1-2 savaičių.

 

 

 

Paslaugą teikiantys gydytojai