Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Plaukų persodinimas SMALL (iki 1500 plaukų)

Kaina
1,50 Eur (1 plaukas)

Registracija plaukų persodinimo konsultacijai tel. +3705 2390 500

Vilniaus „Kardiolitos“ klinikose plaukų persodinimas (plaukų transplantacija) atliekamas taikant DHI metodiką. DHI (Direct Hair Implantation) metodu atliekama plaukų persodinimo procedūra perkeliant po vieną plauko folikulą iš donorinės zonos į tą vietą, kurioje pageidaujama atstatyti plaukus ar didinti jų tankumą. Instrumento diametras – vos vienas milimetras, o kartais net ir dar mažiau. Išimti plaukai yra laikomi specialioje terpėje - skystyje bei atitinkamoje temperatūroje, tai leidžia užtikrinti jų gerą prigijimą ir augimą/vystymąsi po persodinimo. Kiekvienas plaukas unikaliu DHI patentuotu implantatoriumi (taip pat 1 mm skersmens minimaliai traumuojantis diametras) įsodinamas pagal reikiamą augimo kryptį, parenkant tinkamą augimo kampą, gylį. Nenaudojami jokie skalpeliai ar kiti traumuojantys chirurginiai instrumentai. Būtent ši technologija daro procedūrą pranašesnę už kitus plaukų transplantacijos metodus, pvz., tokius kaip FUE (Follicular Unit Extraction), nes išvengiama išankstinio „skylių“ ar plyšių darymo odoje prieš implantuojant plauką arba Strip metodą, kuomet plaukai persodinami kartu su odos plotais, lieka akivaizdūs randai, sunkus gijimo periodas, atsiranda didelė infekcijos rizika.

DHI metodo pranašumai:

  • nėra persodintų odos plotų;
  • nėra pastebimų randų;
  • procedūra yra mažiau intervencinė negu apsilankymas pas odontologą;
  • visiškai saugi;
  • kiekvieno transplantuojamo plauko gylis yra kontroliuojamas;
  • įsodinimui nenaudojamos adatos, kurios galėtų traumuoti plauko folikulą;
  • galutinis rezultatas – natūraliai atrodantys plaukai.

DHI

FUE

Vieno žingsnio implantacijos procedūra, be priėmimo skylučių plaukų implantavimui

Dviejų žingsnių implantavimo procedūra. Odoje prieš impnatuojant graftus, skalpeliu padaromos skylutės

DHI implanteris kontroliuoja implantuojamų plaukų folikolų gylį, kampą ir kryptį

Jokios galimybės kontroliuoti implantuojamų plaukų folikolų gylį, kampą ir kryptį

Mažiau žeidžiama oda, nes impanterio diametras lygus grafto diametrui

Didesnės žaizdos dėl intrumentu padarytų skylučių (didesnių nei grafto dydis) impantuojamoje srityje

Nenaudojami jokie skalpeliai

Naudojamas skalpelis

Kiekvienas graftas yra tiesiogiai implantuojamas į sritį su DHI implanteriu (CHOI-PEN)

Graftai yra implantuojami į prieš tai skalpeliu padarytas skylutes su specialiu pincetu. Šios skylutės yra didesnės nei implantuojamo grafto dydis, tai lemia mažesnį plaukų tankį ir mažesnę procedūros apimtį

Universitetų tyrimai įrodė, kad DHI technologija implantuotų plaukų prigijimo rodiklis siekia 97 proc.

-

Implantavimo procedūra nuo pradžios iki galo yra atliekama DHI akademijos sertifikuotų medicinos daktarų

-

Prieš procedūrą būtina gydytojo dermatologo konsultacija. Jos metu nustatoma plaukų slinkimo priežastis, įvertinamas plaukų tankis donorinėje zonoje, jų būklė, aptariami pageidaujami lūkesčiai. Išaiškinamos gretutinės ligos. Tik tuomet gydytojas gali rekomenduoti individualų procedūros būdą, parinkti tinkamas gydymo kombinacijas.

Plaukų persodinimo procedūra gali būti atliekama atliekama tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus pacientams, prieš tai įvertinus plaukų slinkimo ar randų atsiradimo priežastis, gretutines patologijas. Procedūra atliekama tiek vyrams, tiek moterims. Dažniausiai plaukai transplantuojami galvos odoje esant androgeninei alopecijai (paveldima, hormonų patologijos sąlygota liga), esant barzdos plaukų ar antakių plaukų išretėjimui.

Plaukai persodinimui dažniausiai imami iš pakaušio srities, tačiau kai kuriais atvejais, jei tankumas toje vietoje nepakankamas, plaukų folikulai imami iš nugaros ar kitų kūno vietų. Kiekvienas atvejis individualus ir aptariamas paciento konsultacijos metu.

Kelias dienas prieš procedūrą rekomenduojama vengti alkoholio bei kraują skystinančių vaistų vartojimo, siekiant išvengti nepageidaujamo kraujavimo. Rūkantiems pacientams rekomenduojama sumažinti nikotino kiekį.

Procedūros metu taikomas tik vietinis nuskausminimas, pacientas išvengia narkozės, procedūros metu bendrauja su personalu ar tiesiog klausosi muzikos. Priklausomai nuo apimties, procedūra gali trukti nuo kelių iki 4-7 valandų. Pertraukų metu pacientas pavalgo, atsigeria. Daugeliu atvejų pacientai gali grįžti į įprastą darbo režimą jau kitą dieną.

Po procedūros nėra poreikio ilgalaikiam vaistų vartojimui, nes persodinti plaukai nebeiškris. Išoriškai naudojamas vaistas Minoxidilis yra rekomenduojamas kaip prevencinė priemonė tiems plaukams, kurie nebuvo persodinti. Visiems pacientams prieš ir po plaukų persodinimo yra rekomenduojama PRP (trombocitais praturtintos plazmos) procedūra.

Vilniaus „Kardiolitos“ klinikose plaukų persodinimo procedūras atlieka gydytoja dermatologė Renata Kliunkienė.
Registracija plaukų persodinimo konsultacijai tel. +3705 2390 500

Paslaugą teikiantys gydytojai