Iš viso rezultatų:
Pagrindinis
Vilnius

Rektoskopija (su anoskopija ir digitaliniu tyrimu)

Kaina
59 Eur

Paslaugos kaina gali skirtis priklausomai nuo paslaugą teikiančio gydytojo.

Rektoskopija (su anoskopija ir digitaliniu tyrimu) – paslauga, kurią teikia Vilniaus „Kardiolitos“ klinikų Bendrosios ir pilvo chirurgijos centras, Gastroenterologijos centras.

Pateikiame išsamią informaciją apie šios paslaugos kainą, šią paslaugą teikiančius gydytojus ir jų profesinę patirtį (norime atkreipti dėmesį, kad paslaugos kaina gali skirtis priklausomai nuo paslaugą teikiančio gydytojo).

Jei norite užsiregistruoti rektoskopijos (su anoskopija ir digitaliniu tyrimu) tyrimui, skambinkite telefonu (8 5) 2390 500 arba užpildykite elektroninę registracijos formą.

Dėl jums reikalingų medicininių paslaugų rekomenduojame pasikonsultuoti su Vilniaus „Kardiolitos“ klinikų gydytojais.

Šio tyrimo metu kietu optiniu prietaisu – endoskopu bus apžiūrima tiesioji ir dalis riestinės žarnos. Tyrimo tikslas - išaiškinti matomus šių organų pakitimus. Jei jie bus matomi ar įtariami, gali būti paimti nedideli organo gabalėliai (biopsija) arba gleivinės nuograndos mikroskopiniam tyrimui. Endoskopijos metu  panaudojant specialius instrumentus galima atlikti minimalias chirurgines intervencijas: sustabdyti kraujavimą, suleisti medikamentus, pašalinti svetimkūnius, gerybinius auglius ir kt.

 

Endoskopinio tyrimo komplikacijos yra labai retos, tačiau galimos. Rimčiausios iš jų yra šios:

  1. Pašalinis medikamentų poveikis (alerginės reakcijos).

 

JŪS PRIVALOTE ĮSPĖTI GYDYTOJĄ APIE JŪSŲ ORGANIZMO ALERGINES IR KITAS REAKCIJAS Į BET KOKĮ MEDIKAMENTĄ!

 

  1. Sužeidus arba pradūrus instrumentu tiriamojo organo sienelę, kraujuojant po biopsijos ar kitos minimaliai chirurginės intervencijos, galima skubi operacija ar kraujo perpylimas.
  2. Širdies veiklos, kvėpavimo sutrikimai ir kraujospūdžio pakitimai.
  3. Infekcinės komplikacijos - kaip aukščiau išvardintų atvejų tąsa.

 

MINĖTOS KOMPLIKACIJOS YRA LABAI RETOS, TAČIAU NĖRA GARANTIJOS, KAD NEĮVYKS VIENA IŠ JŲ, KURI GALI BŪTI PAVOJINGA IR GYVYBEI.

 

        Rektoskopija yra intervencinis tyrimo metodas. Jį galima atlikti bendroje ar vietinėje nejautroje. Bendra nejautra pacientui leidžia išvengti nemalonių pojūčių tyrimo metu.

Paslaugą teikiantys gydytojai
Vilnius