Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

„nStride“ – pažangus būdas gydyti osteoartritą

„nStride“ – pažangus būdas gydyti osteoartritą
Osteoartritas – dažniausiai pasitaikantis artrito tipas, daugiausiai pažeidžiantis kelio sąnarį. Pagrindiniai kelio osteoartrito simptomai – sąnario skausmas, tinimas, traškesys, judumo sumažėjimas. Pirminė osteoartrito stadija paprastai gydoma medikamentais ir reabilitacinėmis priemonėmis. Vėlesnėse stadijose, nustačius kremzlės nusidėvėjimą ar sąnario deformaciją, dažniausiai taikomas endoprotezavimas ar artroskopinės operacijos.

Vienas naujausių ir pažangiausių gydymo būdų, leidžiantis atidėti operaciją – „nStride“ APS autologinių baltymų injekcijos. Tai – novatoriška autologinė terapija, skirta osteoartrito paveikto kelio skausmui malšinti ir kremzlės degradacijos bei kelio būklės blogėjimo progresui sulėtinti.

Specialiu autologinių baltymų preparatu „nStride“ APS apdorojamas paciento kraujas ir sukuriamas produktas, praturtintas specifiniais augimo faktoriais ir baltymais, kovojančiais su osteoartrito paveiktame sąnaryje pastebimu uždegiminių/prieuždegiminių baltymų disbalansu ir skatinančiais kremzlės gijimą.

„Kardiolitos klinkose“ „nStride“ APS autologinių baltymų injekcijas atlieka gydytojas ortopedas-traumatologas Andrius Šaikus.

„Autologinių baltymų terapija puikiai tinka pacientams, kuriems diagnozuotas ankstyvas ar vidutiniškai pažengęs osteoartritas ir kuriems artroskopinės operacijos ar kiti konservatyvūs gydymo būdai nebuvo efektyvūs. „nStride“ taip pat gali padėti žmonėms, turintiems didelį judėjimo poreikį ir norintiems gyventi aktyviai, be fizinės veiklos apribojimų. Šis gydymas nereikalauja chirurginio įsikišimo ir nesukelia rizikos. Vos viena injekcija padeda atkurti pažeistus audinius ir sumažinti skausmą, patinimą, pacientas gali judėti be diskomforto, grįžti į sportą ir kitą aktyvią veiklą“, – procedūros pranašumus vardija gydytojas A. Šaikus.

„nStride“ APS autologinių baltymų injekcijų privalumai:

  • sumažina skausmą. 2 metai išsamaus pacientų stebėjimo parodė, kad po vienos injekcijos tiriamiesiems kelio sąnario būklė pagerėjo 69,7 % (pagal WOMAC skalę).
  • Šalina skausmą sukeliančias priežastis. Skirtingai nei kitos įprastos terapijos, „nStride“ blokuoja ir sulėtina kremzlės degradacijos procesą, taip pašalindamas pagrindinę osteoartrito paveikto kelio skausmo priežastį.
  • Terapija itin paprasta. Ji trunka 30 minučių ir yra atliekama procedūriniame kabinete. Po terapijos pacientas gali iškart grįžti į kasdienę veiklą ir nepraranda darbingumo.

Užsiregistruoti gydytojo A. Šaikaus konsultacijai dėl „nStride“ injekcijos galite tel. (8 5) 2390 500.
Daugiau informacijos apie paslaugą