Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Vilniaus „Kardiolitos klinikose“ atlikta pirmoji Lietuvoje subchondroplastikos procedūra

Vilniaus „Kardiolitos klinikose“ atlikta pirmoji Lietuvoje subchondroplastikos procedūra
Vilniaus „Kardiolitos klinikų“ gydytojas ortopedas-traumatologas Eduardas Bartkevičius atliko pirmąją Lietuvoje subchondroplastikos procedūrą! Pažangi procedūra išvaduoja nuo skausmo ir grąžina judėjimo džiaugsmą.

Ši pprocedūra skirta po traumų atsiradusiems kauliniams defektams, vadinamiems kauline edema arba BML (angl. Bone Marrow Lesion), šalinti. Ji taip pat taikoma čiurnų, kelių, klubų kaulų pažeidimams gydyti, gali būti naudojama cistoms užpildyti.

„Gydėme pacientę, kurios šokikaulyje buvo susiformavusi cista, o skausmas pasireikšdavo net esant ramybės būsenai. Procedūra užtruko apie valandą – tiek truktų ir kitų kaulų gydymas šiuo metodu. Viskas pavyko puikiai, o su paciente bendraujame toliau, stebime situaciją, ar viskas gerai“, – pasakoja gydytojas.

Subchondroplastika yra itin pažangus ir mažai invazinis būdas gydyti kaulinius defektus. Jos metu su specialia adata į kaulo pažeidimą injekuojama „AccuFill“ priemonė, specialiai inžineriškai apdirbtas kalcio fosfatas. Pastos konsistencijos kalcio fosfatas, suleistas į pažeistą vietą, žmogaus kūno temperatūroje kristalizuojasi ir turi 99% atitikmenį natūraliai kaulo struktūrai.

Ar ir jūs susiduriate su kaulų ir sąnarių skausmais? Tuomet registruokitės gydytojo konsultacijai dėl subchodroplastikos procedūros tel. +370 620 33383.

Plačiau apie procedūrą skaitykite: subchondroplastika

Paslaugos kaina